BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU

* PROMOCJE *

Partnerzy

Partnerzy, NFZ

Oferta pracy

Aktualne oferty - kliknij tutaj...

Kontakt - siedziba

AudioCare Aparaty Słuchowe

(CM "Zdrowa Kobieta")

ul. Kamiennogórska 10

54-034 Wrocław

e-mail:

Rejestracja - Wrocław

Kamiennogórska 10

Tel.: (71) 72 79 410

Tel.kom.: 668 10 40 75

e-mail:

Rejestracja - Świdnica

Tel.: (74) 30 70 910

Tel.kom.: 669 33 90 10

e-mail:

Rejestracja - Strzegom

Tel.: (74) 30 70 019

Tel.kom.: 510 932 532

e-mail:

Pozostałe Oddziały - tutaj...

Godziny przyjęć

Codziennie:

Od poniedziałku do piątku

Wrocław w godz: 9:00 - 17:00

Świdnica w godz: 8:00 - 16:00

Strzegom w godz: 8:00 - 16:00

Serdecznie zapraszamy

Aparaty słuchowe

Aparaty słuchowe możemy podzielić nie tylko ze względu na elektronikę (analogowe, cyfrowe – trymerowe, cyfrowe komputerowo programowalne), ale również na sposób umiejscowienia aparatu na uchu. Każdy producent posiada swój unikalny kształt aparatu słuchowego oraz pełen wachlarz kolorystyczny (od kolorów ciała po intensywne czerwienie, fiolety) itp.

Bez względu na wygląd wszystkich producentów łączy jeden cel – aparat słuchowy ma doskonale rekompensować niedosłuch, dawać użytkownikowi pełną swobodę i komfort użytkowania oraz powinien być jak najmniej widoczny podczas noszenia.

 • Aparaty zauszne - otwarte (Open-fit BTE "behind the ear")

  Aparaty słuchowe na otwarte protezowanie - Open-fit BTE

  Najnowsze odkrycie – aparaty słuchowe na otwarte protezowanie słuchu. Składa się z małej części elektronicznej umiejscowionej za uchem oraz z bardzo cienkiego wężyka doprowadzającego dźwięk do ucha. Bardzo dyskretne, komfortowe, zaawansowane technologicznie, spontanicznie akceptowane przez użytkowników. Wyspecjalizowane w poprawie wyrazistości mowy. Dedykowane do stromo opadających ubytków słuchu. Najczęściej bezobsługowe - automatyczne. Podstawową zaletą tych aparatów jest brak okluzji – czyli brak efektu zatkanego ucha.

 • Aparaty zauszne – klasyczne (BTE "behind the ear")

  Aparaty słuchowe zauszne klasyczne - BTE)

  Aparaty zauszne – klasyczne. Składające się z dwóch części – wkładki indywidualnej budowanej na kształt ucha oraz części elektronicznej umiejscowionej za uchem. Przeznaczone do wszystkich ubytków słuchu. Doskonale sprawdzające się w przypadku, gdy kanał słuchowy nie pozwala na założenie aparatu wewnątrzusznego (np. duża wydzielina woskowinowa, częste zapalenia uszu, wąski kanał słuchowy, ucho operacyjne, itp.). W zależności od klasy aparatu słuchowego mogą być wyposażone w regulacje głośności, przełącznik programów lub mogą być całkowicie automatyczne, czyli dostosowujące się do środowiska akustycznego, w którym przebywa użytkownik. Bardzo łatwe w pielęgnacji.

 • Aparaty wewnątrzuszne (ITE "In the ear", HS "Half shell")

  Aparaty słuchowe wewnątrzuszne - ITE, HS)

  Aparaty wewnątrzuszne – bardzo dyskretne. Preferowane do małych i średnich niedosłuchów. Budowane na kształt ucha. Zastosowanie ich jest ograniczone, nie każdy niedosłuch i nie każde ucho może być zaprotezowane aparatem wewnątrzusznym. Mogą być wyposażone w: regulację głośności, przełącznik zmiany programów, automatyczną cewkę telefoniczną, ale równie dobrze mogą być całkowicie automatyczne.

 • Aparaty wewnątrzkanałowe (CIC "Completely in the canal", MC, ITC )

  Aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe - CIC, MC, ITC

  Aparaty wewnątrzkanałowe – podobnie jak aparaty wewnątrzuszne budowane są na kształt ucha. Cała elektronika schowana jest głęboko w kanale słuchowym, najmniejszy dostępny rozmiar aparatu słuchowego. Jego wielkość jest zbliżona do ziarnka kawy. W pełni automatyczne.

Copyright © Aparaty Słuchowe Wrocław AUDIOCARE 2008-2019.

Wszystkie treści są własnością Audiocare Aparaty Słuchowe. Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zabronione.