O NAS

Początki AUDIOCARE

Firma została założona w 2009 roku, w trosce o Twój słuch… to motto było dla nas bodźcem do założenia pracowni audioprotetycznej AUDIOCARE Aparaty Słuchowe.

Chęć pomagania ludziom niedosłyszącym w powrocie do świata dźwięków, a co za tym idzie, w poprawie jakości życia, stała się naszym celem nadrzędnym. Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowy, a Państwa problemy są dla nas najważniejsze, dzięki czemu każdy może się poczuć i u nas w sposób szczególny.

Twój słuch, nasza sprawa!

W trakcie dotychczasowej działalności nasze założycielskie hasło zmieniło się. Obecnie brzmi „Twój słuch, nasza sprawa!”. Nawiązuje zarówno do naszego pierwszego hasła jak i profili w mediach społecznościowych.

Pod hasłem Twój słuch znajdziesz nasze profile na Facebook-u oraz Instagramie.

 

Media społecznościowe

AUDIOCARE w liczbach

LAT DOŚWIADCZENIA

PRZEBADANYCH PACJENTÓW

DOBRANYCH APARATÓW

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim stawiamy na doświadczony zespół, średni staż w naszym zespole wynosi 9 lat. Stawiamy na profesjonalizm i doświadczenie to cechy jakie wyróżniają protetyków słuchu AUDIOCARE Aparaty Słuchowe.

Stale podnosimy swoje kwalifikacje i kompetencje biorąc udział w szkoleniach, wyjazdach i konferencjach branżowych jak również z zakresu obsługi klienta.

Gdzie nas znajdziesz?

Naszą działalność realizujemy przede wszystkim w trzech oddziałach naszej firmy, które znajdziecie we Wrocławiu, Strzegomiu i Świdnicy.

Dodatkowo nasi pracownicy odwiedzają punkty konsultacyjne, które są czynne raz w tygodniu przez 2-3 godziny. Obecnie nasze punkty są dla Państwa dostępne w Bolkowie, Jaworzynie Śląskiej, Świebodzicach i drugi punkt w Świdnicy.