ZESPÓŁ

Atmosfera

W firmie AUDIOCARE Aparaty Słuchowe każdy pracownik może pochwalić się długoletnim stażem pracy, dzięki czemu nasz zespół jest bardzo zgrany, panuje wśród nas rodzinna atmosfera. Poza pracą zawodową nawiązały się wśród nas prawdziwe przyjaźnie, przez co praca stała się dla nas czystą przyjemnością. Brak rywalizacji, konfliktów daje nam dużo satysfakcji i pozwala w 100% skupić się na pomocy osobą niedosłyszącym. Brak rotacji pracowników wzbudza zaufanie naszych pacjentów, którzy bardzo chętnie zostają z nami na długie lata.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do nas napisz na biuro@audiocare.pl.

Przyjaźń

Właścicielkami AUDIOCARE Aparaty Słuchowe są mgr Malwina Jasińska i mgr Justyna Merwa, które prywatnie przyjaźnią się od ponad 20 lat. Pochodzą z jednego miasta, dlatego znają się od czasów szkolnych i od tego momentu ich drogi są nierozłączne. Malwina zaraziła Justynę miłością do protetyki słuchu. Obie czują się jak ryba w wodzie pomagając swoim pacjentom. Łączy ich szczególna więź, postrzegane są jako siostry. Każdy kto je zna prywatnie podziwia je za długie lata znajomości, brak konfliktów i umiejętność pogodzenia zarządzania firmy z prawdziwą przyjaźnią.

Doskonale uzupełniają się w sferze zawodowej, ale oprócz pracy spędzają ze sobą każda wolna chwilę. Uwielbiają wycieczki rowerowe, górskie i wspólne zwiedzanie świata. Od niedawna także posiadaczki dwóch szalonych piesków Mishy i Molly.

mgr Malwina Jasińska

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły im. Angeliusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu. Tematem jej pracy magisterskiej były osoby niedosłyszące, badania przeprowadzone na tej grupie ludzi pozwoliły jej bardzo dokładnie poznać ich problemy i wypracować plan pomocy w pracy zawodowej. Ukończyła także Wrocławskie Studium Protetyki Słuchu oraz kurs Technik Badań Audiologicznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W zawodzie jest od ponad 15 lat, w tym 12 lat w firmie AUDIOCARE Aparaty Słuchowe, której jest założycielką.

Dla niej każdy dzień pracy jako protetyka słuchu to nowe doświadczenia, dzięki czemu nigdy  to nie nudzi i daje dużo satysfakcji. Prowadzenie firmy to dodatkowe wyzwanie i powód do dumy, dużo obowiązków dodaje energii na każdy dzień. Specjalizuje się w protezowaniu najmłodszych pacjentów. Radość i uśmiech na twarzach ich i ich rodziców to najlepsza nagroda za zaangażowanie i wykonywaną pracę.

W czasie wolnym uwielbia czytać książki, a także zmęczyć się na rolkach czy rowerze, obejrzeć ciekawy film i spotkać się z przyjaciółmi oraz rodziną.

mgr Justyna Merwa

Skończyła Państwową Wyższą Szkołę im Angeliusa Silesiusa w Wałbrzychu oraz Uniwersytet Wrocławski, jak również Wrocławskie Studium Protetyki Słuchu. Zawodowo związana jest tylko z firmą AUDIOCARE Aparaty Słuchowe, posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zawodzie.

Jest osobą otwartą więc praca z ludźmi daje jej dużo radości i satysfakcji. Cieszą ją reakcje pacjentów oraz ich rodziny. Każdy pacjent jest nowym doświadczeniem, do którego podchodzi bardzo indywidualnie. Stale poszerza wiedzę na temat najnowszych rozwiązań, aby móc oferować najwyższej jakości opiekę. Specjalizuje się w terapii szumów usznych.

Prywatnie od niedawana jest szczęśliwą mężatką kochającą zwiedzać świat, fanką natury, uwielbiającą piesze i rowerowe wycieczki.

mgr Katarzyna Trębaczewska

Absolwentka Politechniki Warszawskiej Studium Techniki Audiologicznej, ukończyła Studium Protetyki Słuchu we Wrocławiu. W zawodzie od ponad 13 lat, a w AUDIOCARE Aparaty Słuchowe od 2011 roku.

W pracy z pacjentem stara się uświadamiać i edukować, co może zmienić posiadanie aparatu słuchowego. Cierpliwość, empatia, umiejętność słuchania, to cechy które najlepiej ją opisują, stara się pomagać w każdej sytuacji od badania, po dobór, naukę zakładania aparatu czy pomoc w uzyskaniu dofinansowań i uzupełnieniu dokumentów. Jedynym zdaniem pomaga na każdym etapie związanym z utratą słuchu.

Prywatnie jest mamą dwóch uroczych córeczek, lubi aktywnie spędzać czas w rodzinnym gronie (m.in. spacery, wycieczki, działka, rower itp.), wieczorami ceni dobrą książkę.

mgr Kamila Smoter

Absolwentka Politechniki Warszawskiej Studium Techniki Audiologicznej, w zawodzie od ponad 10 lat, w zespole AUDIOCARE od 2012 roku.

Pracując z pacjentami, chce przede wszystkim pomóc, do każdego podchodzi indywidualnie. Jest cierpliwa, wyrozumiała, empatyczna. Z radością i satysfakcją odbiera zadowolenie każdego pacjenta. Chętnie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach. Specjalizuje się w diagnostyce i protezowaniu.

Mama dwójki urwisów, z którymi lubi aktywnie spędzać czas w szczególności w trakcie górskich wycieczek. Uwielbia czytać książki, a także gry zarówno te dla tych małych i jak i dużych.

mgr Marzena Glińska- Sowiecka

Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, od 2012 i zarazem początku swojej zawodowej kariery w zespole AUDIOCARE Aparaty Słuchowe.

Najbardziej ceni sobie w zawodzie protetyka słuchu, że może pomagać. Czuje olbrzymią satysfakcję jak widzi w oczach pacjentów łzy szczęścia. Wtedy wie, że wykonywany przez nią zawód jest bardzo ważny.

Jest szczęśliwą mamą i żoną, w wolnym czasie trenuje sporty walki. Poza pracą jest osobą, która lubi aktywnie spędzać czas i spotykać się z przyjaciółmi.

Aleksandra Łuczak 

Absolwentka Wrocławskiego Studium Protetyki Słuchu, dzięki któremu posiada odpowiednie wykształcenie do wykonywania zawodu. W zawodzie od 2017 roku, od samego początku w AUDIOCARE.

W pracy stara się być cierpliwa i obiektywna, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie kierując się troską i jego dobrem. Z dużym zainteresowaniem poznaje nowe technologie urządzeń wspomagających słyszenie. Z zaangażowaniem łączy wiedzę medyczną o budowie i działaniu zmysłu słuchu oraz wiedzę techniczną o budowie i programowaniu aparatów słuchowych.

Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną, jest matką dwóch córek i zawsze się uśmiecha.