PARTNERZY

Jakość i doświadczenie

Współpracujemy z najlepszymi producentami na polskim rynku. Budując nasze portfolio produktowe nie skupiałyśmy się na jednym producencie, aby nasza oferta była szeroka i abyśmy mogły sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów.

Szeroka gama oferowanych produktów powoduje, że mamy bardzo atrakcyjna gamę produktów. Udział w szkoleniach i spotkaniach branżowych bardzo nam pomaga w stworzeniu przyjaznej relacji z producentami, cenimy w nich indywidualne podejście do nas i naszych pacjentów.

 

Życie brzmi wspaniale.

SIGNIA

Signia oferuje najnowocześniejsze aparaty słuchowe odpowiadające indywidualnym preferencjom. Niezależnie od tego, czy cenisz dyskrecję, styl czy nowoczesność, to znajdziesz idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Te aparaty nie tylko przetwarzają otoczenie akustyczne, w którym się poruszasz, jak nigdy wcześniej, żeby zapewnić Ci najlepsze wrażenia słuchowe. Biorą również pod uwagę Twój styl życia, dzięki czemu możesz cieszyć się najbardziej osobistym słyszeniem, jakie jest możliwe.

AUDIOSERVICE

Audio Service to producent aparatów słuchowych z siedzibą w Löhne .Kluczowe czynniki sukcesu firmy to przede wszystkim skupienie na obsłudze, pionierski duch i innowacyjna przewaga. Do dzisiaj firma pozostaje wierna swojemu celowi określonemu w chwili powstania w 1977 roku: pomagać ludziom w powrocie do aktywnego życia dzięki wysokiej jakości aparatom słuchowym i w ten sposób ponownie wnosić do ich życia radość.

Aparaty słuchowe Audio Service są dostępne wyłącznie u wyspecjalizowanych protetyków słuchu zajmujących się aparatami słuchowymi.

Tak różne, jak wasze oczekiwania.

Świat, w którym wszyscy słyszą i żyją bez ograniczeń.

PHONAK

Phonak to szwajcarska firma specjalizująca się w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii wspomagających słyszenie. Założeniem firmy Phonak jest dbałość o profilaktykę oraz poprawa jakości życia osób z utratą słuchu. Innowacyjne technologie wspomagające słyszenie firmy Phonak zostały stworzone z myślą, aby wszyscy mogli słyszeć, rozumieć i w pełni cieszyć się życiem pełnym dźwięków.

Pasja, innowacyjność i otwartość to trzy kluczowe zasady tworzące firmę Phonak. Dzięki otwartości i współpracy tworzone aparaty słuchowe dedykowane są wszystkim stopniom ubytku słuchu niezależnie od stylu życia, wieku czy zamożności.

AUDIBEL

Marka Audibel wie jak ważny jest słuch, ponieważ widzi jak wpływa na codzienne życie. Pomagają ludziom w lepszym słyszeniu, zajmując się tym od zawsze. To ich pasja i nadrzędny cel.

Doskonałość. Tak zaczyna się droga do lepszego słyszenia. Począwszy od szkolenia pracowników do produktów, które oferują, zadając sobie wiele trudu, by zapewnić doskonałość we wszystkim, co robią.

Lepszy słuch. To nasz priorytet.

Świetny dźwięk, dyskretny design.

INTERON

Interton jest częścią GN, firmy specjalizującej się w poprawianiu jakości życia swoich niedosłyszących odbiorców poprzez opracowywanie inteligentnych rozwiązań audio, dzięki którym ich użytkownicy mogą słyszeć więcej i częściej się uśmiechać.

Firma zajmuje się jednocześnie technologią audio do zastosowań medycznych, profesjonalnych i dla konsumentów. Dzięki czemu dysponują wiedzą na temat słuchu i ludzkiego ucha.

WIDEX

Widex to rodzinna firma, która powstała w Danii w roku 1956. Dzisiaj jest jednym z największych na świecie producentów aparatów słuchowych.

Misją firmy jest stworzenie absolutnie najlepszego aparatu słuchowego i zapewnienie doskonałej obsługi klienta. Ich produkty zapewniają doskonałą łączność i niezrównane możliwości komunikowania się.

Inteligentny dzisiaj, mądrzejszy jutro.